Strony

22 lutego 2013

KONIEC!

Zadanie na dzisijeszy dzien kazało mi napisać o czym chcę. Ciesze ze skonczylam z challengiem, bo wiekszosc zadan była beznadziejna.
Zostałam nominowana przez http://red-rock-smail.blogspot.com/ do New Love BLOG za co jej dziekuje ale nie wiem o co chodzi w tej nominacji xD Dwie notki wstecz pisałam, że czytam kazdego bloga z tych ktore obserwuje i wszystkie się nadaja do zareklamowania.

Wczoraj przyszła Lili do mnie na noc, co się nie zdarza często. Większosc czasu chyba przesiedziałysmy przed komputerem <mysli> a w nocy obejrzałysmy film którego tytułu nie pamietam. Coś w stylu parodii strasznego filmu, obrzydliwe.
A dziś pochodziłam trochę na dworze z Olą i zabrałam się za przepisywanie zeszytów. Niee wierzę, że to juz koniec ferii, tak bardzo nie chce ;_;


robienie zdjec butom to przeciez nic dziwnego 

4 komentarze:

  1. Mi też nie chce się wierzyć, że to już koniec ferii i w poniedziałek trzeba iść już do szkoły -.- Fajne zdjęcie butów :D

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluję wytrwałości, nie wiem czy dałabym radę z tym challengiem ;D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.