Strony

20 kwietnia 2013

restSobota minęła błyskawicznie, nie chce mi się wierzyc ze już za dwadziescia minut 20. Odrobilam poprzedni tydzien i wstalam przed 13, w końcu całkowicie wyspana i z dobrym humorem. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej go poprawic mama zrobiła mi pizze, znowu. A robi taka pyszne, ze nie da sie jej oprzec, bede grrruba. Ale póki nie widze róznicy w swoim ciele, nie będę się chyba tym za bardzo przejmować.
Zdążyłam jeszcze dzis przeczytać parę stron ksiązki, to chyba ona pochłonęła mi cały moj czas. Polcam "Wybranych!" mimo ze jest to ksiazka z gatunku tych typowo młodziezowych, strasznie wciagajaca ^^ ale zeby nie było - nauka tez sie zajelam i ona zdecydowanie zabrała mi wiecej czasu niz owa ksiazka. Tylko po co poraz kolejny o tym pisać. Mysle tez, ze do konca egzamiów mnie tu nie bedzie, po prostu brak mi czasu na pomyslenie i napisanie czegos sensownego. Wiec prosze o mocne trzymanie kciuków a zwłaszcza w srode!6 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.