Strony

20 czerwca 2014

O miłości słow kilka


Patrzcie kogo udało mi się namówić na zdjęcia! Spędziłam dziś cały dzień w tym kochanym domku, w jego ramionach. Czasami nie mogę uwierzyć jak potężnym uczuciem jest miłość, jak dwoje ludzi może tak do siebie ciągnąć, że pomimo sprzeczek i bardzo róznych poglądów na niektóre sprawy wciąż nie mogą bez siebie żyć. Akurat my nie należymy do burzliwego związku, gdzie żegnamy się i na nowo padamy sobie w objęcia, ale tak jak wszędzie, nie zawsze też jest kolorowo. Jednak co by się nie stało, koniec zawsze wygląda tak samo. Przytulamy się, przepraszamy i próbujemy wyjaśnić problem, na nikogo innego nie potrafię się tak krótko złościć. Nie rozumiem, jak można uważać, że przyjaźń jest bardziej wartościowa od miłości. Jest powiedzenie, że "Ukochany odejdzie, a przyjaciel zostanie na zawsze", ale moim zdaniem, prawdziwa miłość się nie kończy. A ja w moim mężczyźnie mam i ukochanego i przyjaciela zarazem, a więc Karo romantyczka mówi 1:0 dla Miłości i tak kończy post. Dobranoc, miłego weekendu :)

27 komentarzy:

 1. A ja dalej uważam, że przyjaźń jest bardziej wartościowa. Moich przyjaciół znam od prawie 12 lat i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Oczywiście zdarzają się kłótnie, ale szybko się godzimy, bo jesteśmy dla siebie jak rodzina :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie potrafię przydzielić punktu bo nie zaznałam ani prawdziwej miłości ani przyjaźni. Cieszę się jednak że tak dobrze się wam układa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uważam, że przyjaźń w tak młodym wieku jest bardziej wartościowa. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ślicznie razem wyglądacie, oby jak najdłużej, ba, na zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jakoś uważam, że przyjaźń jest silniejsza od miłości.. mimo iż kocham i ejstem kochana szczęśliwie, mimo iż nei wyobrażam sobie życia bez mojego TŻ tlo jeszcze nigdy w życiu nie skarżyłam się na moją najlepszą przyjaciółkę, nigdy w życiu mój TŻ nei musiał mnie pocieszać, przychodzić z piwem, bo przyjaciółka mnie zraniła.. NIGDY, za to przyjaciółka jest ze mną zawsze, w najgorszych chwilach mojego życia, które czasem powoduje mój TŻ., czy kiedy mnie denerwuje, czy kiedy robi coś innego. Miłość musi być oparta na przyjaźni, ale rani częściej niż ona sama. A skoro przyjaźń jest podstawą wszystkich innych najcudowniejszych uczuć, więc dlatego ejst najsilniejsza ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyjaźń też może się skończyć tak samo jak miłość, czyli odejściem..
  Ja w swoim chłopaku także mam chłopaka i przyjaciela :)
  blog ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Miłość to ogromne uczucie..:)
  Ślicznie razem wyglądacie,oby tak dalej.Kancyś widzę daję się namówić już na zdjęcia,może za niedługo jakiś tag? :D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie, że Wam się układa :) Wytrwałości :3

  OdpowiedzUsuń
 9. uroczo razem wyglądacie :)

  http://nikoladrozdzi.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję tak udanego związku! :)
  Dla mnie również jest to logiczne, że partner powinien być również najlepszym przyjacielem, ponieważ bez tego związek nie przetrwa długo.

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękna słowa :) oby Wam się wiodło :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Słodziaki :*
  http://werr-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Ślicznie wyglądacie *_* wytrwałości ;)
  http://wszystkoinic45353.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję udanego związku :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Piękni jesteście. Nie umiem powiedzieć, która wartość jest dla mnie istotniejsza w życiu, obydwie są niezwykle silne :)

  OdpowiedzUsuń
 16. "mam i ukochanego i przyjaciela" - to chyba najpiękniejsze i najważniejsze, co może nas spotkać w związku.
  nic tylko zazdrościć, takiego zgrania i szczęścia... :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Wiesz dla mnie miłość nadal nie przebije przyjaźni. Może dlatego tak sądzę, bo nie spotkałam tego jedynego. Bardzo dobrze mi czytać to z twojego miejsca. Kiedyś moze ktos pokocha mnie tak jak Ciebie i będę zdolna powiedzieć: "Miłość wygrywa z przyjaźnią, wierzę w nią". Dobry post :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Gratuluję, pięknie razem wyglądacie :)
  Zapraszam do mnie http://fashion-and-lifestyle99.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Dziękuję bardzo za życzenia! :*

  OdpowiedzUsuń
 20. Uwielbiam dni spędzone z moim chłopakiem, więc wiem o czym mówisz i też twierdzę że to najlepsze i najważniejsze co może być. :) I tak samo jak ty, nie potrafię się długo gniewać i też mam przyjaciela i ukochanego w jednym, więc popieram cię w stu procentach. :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Jak dla mnie rowniez przyjazn jest bardzej wartosciowa ale moze dlatego ze nigdy nie doswiadczylam moilosci takiej dojrzalej milosci.

  OdpowiedzUsuń
 22. jeju słodko razem wyglądacie ;3

  OdpowiedzUsuń
 23. Chciałabym też tak kiedyś powiedzieć ;)
  Pasujecie do siebie : ))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.