Strony

7 listopada 2014

Mała zmiana

Wszyscy moi znajomi bawią się na połowinkach, mój chłopak walczy o diament w lolu, zostałam sama, nie mam ochoty na nic konkretnego więc otworzyłam zakładkę z blogspotem i coś napiszę. 
Chyba w końcu wiem o czym chcę tu pisać. Chcę żeby to był mój pamiętnik, dosyć myślenia "a co sobie pomyślą moi czytelnicy jeśli.....". Wątpie żeby dużej ilości osób zależało na moim blogu, większość pojawia się tu po to żeby się zareklamować, a Ci co są ze względu na treść myślę, że pogodzą się z małą zmianą i bardzo za to dziękuję! 

Ostatnio zdałam sobie sprawę, że ten rok jest w sumie dziwny. Wszystko jest troszkę inne niż zwykle. Wakacje niby ten sam schemat, ale jednak jest parę zasadniczych róźnić, jak zwykle parę ludzi nie daje znaku że zyję, ale pojawiło się parę nowych i pierwszy raz się cieszę, że jest a nie inaczej, niektóre rzeczy stały się nagle łatwo dostępne...niby małe szczegóły, ale zauważalne. Tak samo dzieje się z moim poglądem na pewne sprawy. Z dnia na dzien coś co wydawałoby się dla mnie karygodne/dziwne jest normalne i dopuszczalne. Karoo, whats wrong with u?! 
I tak, nie ma zdjęcia. Pierwsza zmiana - nie mam zdjęć, a chcę napisać - nie szukam na siłę.
8 komentarzy:

 1. To ty piszesz bloga, więc niech będzie o tym o czym chcesz ;)

  Zapraszam:
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chcesz, by to miejsce było Twoim pamiętnikiem to przecież nie ma w tym nic złego. I jestem pewna, że nie stracisz czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi tam obojętnie o czym piszesz, bylebyś tylko pisała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Od początku myślałam, że traktujesz tego bloga poniekąd jak pamiętnik. Wydaje mi się, że jeżeli jest to typ bloga lifestylowego, to tak czy inaczej piszesz w nim jak w pamiętniku. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pisz o tym co Ci sprawia radość i staraj się tym przyciągnąć czytelników. Nic na siłę ;)

  http://thebeautyofinthedetails.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś blogi-pamiętniki były bardzo popularne :) W sumie taka chyba była idea blogów

  OdpowiedzUsuń
 7. Też często sobie myślę "co powiedzą inni"... Ale zmiana mi się podoba :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. To twój blog i ma stanowić dla ciebie przyjemność :) Blog w formie pamiętnika to na prawdę bardzo fajny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.