Strony

11 lipca 2015

Mój pierwszy raz

Co wam się kojarzy ze słowem: jak przeżyłaś swój pierwszy raz? Nie, nie bójcie się, nie będzie tu nic co byloby niedozwolone do lat 18. "Mój pierwszy raz" to tag o którym słyszałam już dawno dawno temu, za czasu kiedy chciałam żeby mój blog był superekstra i żeby wszyscy go czytali przez co stracił przez jakiś czas cząstke mnie....ale to inna historia.
Miałam zapisane to hasło w moim zeszycie, ale nie miałam pytań. Na szczęście wujek google mi pomógł i jako pierwsza wyskoczył mi blog siostrapolka. Nie mam pojęcia kto to jest, ale pytania była i zgoda żeby poszło to dalej też. Więc bez przedłużania.


Czy rozmawiasz jeszcze ze swoją pierwszą miłością?
Hm, zastanawiam się czy taka w klasach 0-3 też się liczy, czy dopiero taka gdzie się mniej więcej rozumiało słowo "związek" haha. Z tą pierwszą urwał się kontakt po skończeniu gimnazjum, z tą drugą chodzę do szkoły i mamy jakiś tam kontakt "cześć, co tam, co mieliście na sprawdzianie z..."

Jaki był Twój pierwszy napój alkoholowy? 
Od małego, kiedy to miałam jakieś może 4 lata spijałam pianę z piwa i samego piwa trochę też. Miałam swój malutki kufelek i zawsze jaki babcia z dziadkiem pili piwo to ja też się domagałam. Taka mała alkoholiczka ze mnie była. A tak na poważniej, to pierwszy taki mocniejszy alkohol wypiłam w 2 gimnazjum i to nie byle co, bo całą puszkę słynnego Jacka Danielsa hohoho.

Jaka była Twoja pierwsza praca? 
W 3 klasie przez mamę dostałam propozycję pracy w teatrze do szatni, na salę lub kasowania biletów. To chyba była moja pierwsza praca, zresztą jest, bo nadal tam pracuję.

Jaka była pierwsza osoba która do Ciebie dziś napisała?
Kancyś, czyli mój chłopak.

Jaka była pierwsza osoba o której dziś pomyślałaś?
Jak wyżej.

Gdzie po raz pierwszy zostałaś na noc?
U dziadków, zresztą w domu w którym spędziłam większość dzieciństwa (gdy miałam ok. 8 lat się przeprowadziliśmy). Tak bardzo nie chciałam mieszkać w nowym domu, ze ciągle chciałam u nich spać :DD

Co bylo pierwszą rzeczą jaką dziś zrobiłaś?
Telefon...odkąd mam ten nowy jest to przeważnie pierwsza rzecz po przebudzeniu, obczajenie co się działo kiedy spałam, niestety.

Jaki był pierwszy koncert na któym byłaś?
Nie pamiętam...ale taki na którym byłam sama, bez rodziców byłam pierwszy raz byłam w wakacje kiedy szłam do 3 gimnazjum i była to Luxtorpeda.

Pierwsza złamana kość?
Złamaną miałam dopiero w 2 gimnazjum i był to środkowy palec w prawej ręce. Ale wczesniej miałam zwichniętą rękę, nadgarstek i skręconą kostkę, więc gipsów już parę miałam haha.

Pierwszy piercing? 
Jak byłam bardzo malutka, dziurki w uszach. Ale pamiętam mgliscie ta wizyte, gdy pani mi przykładała ten cały pistolet do głowy.

Pierwsze państwo które odwiedziłaś?
Szokujący fakt: dopiero w tym roku będę miała okazję być za granicą!!!!!!! Ale zwiedziałam chyba za to wszystkie większe miasta typu Warszawa, Wrocław, Poznań (oprócz Krakowa) po kilka razy.

Pierwsze domowe zwierzątko? 
U dziadków było peeełno zwierząt zawsze, ale takie nasze zwierzątko (moje, moich rodziców) to był pies, bernardyn który nazywał się Barry. Strasznie duże zwierzątko.

Pierwsza uwaga w dzienniku?
Albo raczej pierwsza czarna kropa. Bo w klasach 0-3 zamiast uwag były czarne kropki. Dostałam taką za to że jak byłam na terenie szkoły szybko pobiegłam do klasy przebrać buty zamiast iść powoli z nauczycielką.

Pierwsza jedynka w szkole?
Nie pamiętam która to była klasa, ale na pewno była to jedynka z matematyki. Tylko z tym przedmiotem miałam już jakieś małe (jeszcze) problemy w podstawówce.

15 komentarzy:

 1. o proszę, to ładnie się zaczynało od Jack'a Dannielsa :D ja do tej pory nie mogę nawet łyka tego trunku wypić :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny ten tag, też miałam te kropki w podstawówce xD

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny tag. Można się wiele nauczyć. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A za moich czasów to w klasach I-III dawało się uwagi i musiałam doklejać kartki do dzienniczka, bo mi się nie mieściły ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niby te pierwsze razy powinno się pamiętać, a jednak miałabym problem z odpowiedziami na kilka pytań :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Haha niezły tag! Ja nigdy nie miałam nic złamanego i mam nadzieję, że nie będę mieć!

  OdpowiedzUsuń
 7. Hm... głodnemu zawsze chleb na myśli ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny jest ten tag. :)
  http://pasje-marzenia-plany-zycie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Też mam zapisany ten tag na komputerze już i nawet odpowiedzi w większości są :)

  6czerwca bloguje.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ciekawy wpis, ponieważ sporo można dowiedzieć się o autorze bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też pamiętam te czasy kiedy się brało pianę z piwa :D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
  http://ziajka98.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.