Strony

10 września 2015

podziwiam ludzi cierpliwych

Zbieram się i zbieram do tego posta. Niby dzisiaj też nie powinnam nic pisać, bo jutro mam strasznie ciężki dzień w szkole, biologia się bardzo domaga swojej uwagi w mojej głowie + masa jeszcze innych pierdół, bo zawsze jak jest jakiś duży sprawdzian z jednego przedmiotu to zaraz Ci nauczyciele od innych dadzą w ten sam dzień kartkówki albo obszerne prace domowe no nie? 
Taaak, nie da się nie mówić o szkole. 

Ale jeszcze tylko jutro i mam 5 dni wolnego! Jeszcze nie wiem jak je wykorzystam, być może będę po prostu siedzieć w domu. To zawsze coś no nie? 

W sumie nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć. Chciałabym napisać bardzo dużo, naprawdę. Ale do połowy rzeczy potrzeba kubła herbaty, a o drugiej połowie po prostu napisać nie mogę. Też tak macie, że nie chcecie się dzielić fajnymi rzeczami z ludźmi dopóki te rzeczy nie zaczną się spełniać? Ja się zawsze boję, że zapeszę i nawet często tak się dzieje. Więc uzbrajam się w cierpliwość, na wszystko przyjdzie czas! 14 komentarzy:

 1. Jak to 5 dni wolnego? :O Takiej to dobrze! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 5 dni wolnego... zazdroszczę ♥
  Ja jestem cierpliwa :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę tego wolnego, ale ja za 2 tygodnie mam tydzień ferii jesiennych, więc też sobie odpocznę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Sprawdź sobie regulamin szkolny ;) Przeważnie nie może być więcej niż trzy sprawdziany tygodniowo. Trzeba pilnować swoich praw ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie tylko ty masz takie obawy odnośnie tych dobrych rzeczy ja też wolę się nimi dzielić, gdy już będą bardzo blisko, albo gdy się wydarzą :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiesz co? Zawsze jak mam się wziąć za coś ważnego(np. nauka) to pierwsze co robię, to biorę się za pisanie posta. Czas zlatuje, nie robię tego, co powinnam... No ale z drugiej strony wychodzi mi to chyba na korzyść :D
  Ja dopiero teraz zaczęłam szkołę, dzisiaj był pierwszy dzień i... nie chcę :c ratunku, help, łe :c

  OdpowiedzUsuń
 7. Cwaniactwo nie zna granic -,-"

  OdpowiedzUsuń
 8. Trochę zazdroszczę wolnego, podobnie jak osoby wyżej, ale tak naprawdę to dopiero potem będzie mi potrzebne, na razie jeszcze siłę na szkołę mam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. spokojnie, fajne rzeczy zawsze potrzebowały czasu, więc na nie też przyjdzie pora! :D cieszę się, że pocztówka dotarła ! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Czasem najzwyczajniej w świecie nie chce mi się dzielić niektórymi rzeczami dotyczącymi mojej skromnej osoby z->>> lenistwa :D o tak, ono jest odpowiedzią na wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 11. mój tez nie umie pozować, czasami go przekupię szynką, albo głaskaniem :D
  pewnie, że pokażę jakieś zdjęcia, o ile wyjdą i ja nie będę wyglądać jak bakłażan :D

  OdpowiedzUsuń
 12. To ja Ci życzę spełnienia tych fajnych rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.