Strony

13 lutego 2013

Day 22- a picture of what you wore today/ zdjecie twojego dzisiejszego ubrania


aaaa <3 w końcu mój blogspot sam się naprawil i mogę normalnie pisać posty!
zdjecie nie przedstawia wyraznie jak wyglądam dzisiaj, bo mój aparat jest beznadziejny i robi brzydkie zdjecia. Kiedyś zaopatrzę się w nowy, kiedys..a wiec ubrałam się bardzo zwyczajnie, sweterek i rurki bez zadnych dodatków, rzadko kiedy w sumie z nich korzystam, zwłaszcza kiedy nastawiam się ze cały dzień spędzę w domu.
Dzisiaj tylko na 1,5 godziny wyszłam do kuzynki, pogadalysmy, najadlam się czeekolady i polecam milke o smaku oreo! Pysznapysznapyyszna!  I resztę wieczoru spędzam w domu, jestem niewyspana i nic mi się nie chce ._.

9 komentarzy:

 1. Bardzo lubię takie wyzwania fotograficzne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak się spotkamy, to ci dam, nie martw się. Boję się tego dymu papierosowego obecnego w twoim domu..................... Chyba cały czas będę siedzieć w twoim pokoju. XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie powiedziałam, że rodzice, wiem, że nie palą. :D

   Usuń
  2. Nie chciałam negatywnie zabrzmieć. Przyzwyczaiłaś się do tego zapachu po prostu. Nie chciałam być niemiła. :< Ale u mnie w ogóle w domu nikt nigdy nie zapalił i ja mam automatycznie odruch wymiotny, gdy czuję ten zapach. XD Twój pokój w porównaniu do reszty jest azylem dla mego nosa. <3 Dobra, koniec, bo się na mnie obrazisz. :<

   Usuń
  3. Ale odrobimy w przyszłym tygodniu. :D

   Usuń
 3. Witam w klubie osób, którym nic się nie chcę :P Fajnie się ubrałaś :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jadłam czekoladę Oreo i zgadzam się z Tobą całkowicie, jest przesmaczna! :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.