Strony

25 maja 2013

those night [14:14]U góry efekt nudy spowodwany robieniem ćwiczeń z geografii, jeszcze tylko 5 zadan! Tło jest tymczasowe, niedlugo pojawi sie znowu moje, zrobione przez mojego osobistego projektanta teł, wrrau. Piszę ten post od wczoraj, tzn wczoraj miałam zamiar go napisać ale wyszło jak wyszło.
Piatek zleciał dosyc szybko, przetrwałam 6 godzin w szkole i moglam dalej cieszyc sie weekendem. Ciagle mam katar i kaszel, który powoli staje sie nie do zniesienia, nienawidzęę być chora, nawet jezeli równa sie to niechodzeniu do szkoły. A tak własnie a propo niej..zostały mi mniej wiecej tylko dwa tygodnie intesywnej nauki i bede mogla odetchnac! Napiszę tylko 535235 kartkowek i sprawdzianów. Ciagle sie zastanawiam czemu te ostatnie sprawdziany sa zwykle tymi najwazniejszymi, nawet jezeli temat nie jest wazny. Ale tak czy inaczej nie mogę się doczekac kiedy bedzie juz po wszystkim i skończe ta szkole.


2 komentarze:

  1. ja musiałam uzupełnić to ćwiczenie z całego półrocza, masakra.
    oby do wakacji, wytrwamy ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. ale fajna opaska i koszula:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.