Strony

13 czerwca 2013

[22:58]total massacre
 Powyzej sa zaległe zdjecia z kręcenia filmiku z edb, na żywo wygladalo to o wiele realistyczniej. Ale nie polecam bycia całym od ketchupu (czy to na pewno tak sie pisze?) no ale czego się nie robi dla wyzszej oceny..
Dzis minal ostatni dzien uczenia sie, zostal mi tylko sprawdzian z polskiego z trzech lat, na ktory tylko mogę sobie ewentualnie powtorzyc. Nie nauczę się całego gimnazjum w 5 dni, watpie tez ze napisze to na 5, takze teen..własnie. Mam dosyc pisania o szkole w kazdym poscie, ale trudno teraz bez tego się obejsc. Za to jak zwykle bez konca moglabym pisac o takich dniach jak ten, spedzonych w towarzystwie mojego najnajlepszego chłopaka huehue. Nareszcie skonczyly sie przymusowe tygodniowe przerwy pomiedzy spotkaniami, kolejny powod do radosci. Znowu wychodzi mi tu wielki chaos, chyba nie potrafię pisać wpisów kiedy nie znajduje sie w odpowiednio melancholijnym nastroju, hahah. Wszystko takie luzne, bez wiekszego sensu.

2 komentarze:

  1. Uwielbiam symulować i być symulantem <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Macie ten filmik gdzieś na YT wstawiony? Chętnie obejrzę. XD
    No dokładnie. Jej przemówienie nie było na odpowiednio wysokim poziomie, raczej mierne. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, niech się cieszy z tytułu, którego nie powinna dostać. ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.