Strony

29 lipca 2013

Gdańsk dźwiga muzę! [20:59]

Heej wam! Miałam piękne plany napisania tu czegoś o godzinie 19 po czym mieć jeszcze duzo czasu na inne rzeczy, ale...położyłam się na chwilę o 17 i takim sposobem równe 10 minut temu wstałam, brawo!
Jestem zamulona, śpiąca i totalnie nieogarnięta, wiec nie wiem czy wyjdzie mi dziś to co sobie dokładnie zaplanowałam. Chciałam na początku napisać krótko o każdym wykonawcy, lecz pisząc to zdanie stwierdzilam, ze to za trudne zadanie.Ale nie poddaję się, piszę!
Na festiwalu występowało 6 zespołów, a mianowicie Darline, Sideny Polak, Jelonek, Strachy na lachy, Lao Che, happysad. Pierwszego zespółu usłyszałam tylko końcówkę, śpiewała jakas dziewczyna, która nie wiedziała chyba co robić na tej scenie. Nie żaluje, że nie zdązyłam na całość. Reszta za to spisała się bardzo dobrze, chociaz nie przysłuchiwałam się zbytnio Lao Che, bo siedziałam na kostce i przygotowywałam nogi na skakanie i spiewanie na happysadzie, takze nie mam jakiejs swojej oceny. A propo happysad...na nich głównie przyjechałam, jest to zespół do którego od 5 klasy ciagle jeszcze czasami wracam, sentyment chyba. Zagrali bardzo dobrze, nie zawiodlam się w ogóle i nawet na piosenkach ktorych nie znałam potrafilam dobrze sie bawić. Dodatkowo nabyłam duuży plakat, zaledwie za 5zł! Gdybym miała więcej funduszy kupiłabym także koszulkę, strasznie podoba mi się ich logo.
Jesli chodzi o atmosferę, to nie stałam w samym środku tego największego tłumu, ani przy barierkach, ale wszyscy potrafili się zgrać, z wydostania się spod przodu tez nie było problemu (wiem od przyjaciółki, która tez tam była). Czyli reasumując nie było żadnych problemów. Za rok postaram się o cały karnet!
Nooo...i to tyle. Wiadomo, ze w mojej głowie wyglądało to bardziej obszernie ale naprawdę oczy same mi się zamykają. Mam nadzieję, ze minie mi to po jakiejs godzinie. Nie lubię zamulenia po dziennej "drzemce".
Zostałam też nominowana do liebster award, ale wykonam zadania jutro albo pojutrze, jesli pojadę na plażę.

3 komentarze:

  1. Ja też tam miałam być,ale niestety wyszło inaczej xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Zazdroszczę :P Świetne zdjęcia :D Ahh Happysad <3

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.