Strony

27 lipca 2013

so hoot! [20:27]

Ciepło, cieepło, cieepluutko <3 W końcu wakacje takie jakie powinny być. Pewnie dla większości upały bywają nieznośne, ale ja wtedy czuję lato całkowicie. To nic, że po godzinie spędzonej na dworze ma się dość, ale jest to lepsze niż siedzenie w domu i gapienie się w okno z zalem ze pogoda ciagle się zmienia. Słyszalam, że tak ma utrzymać się do wtorku, wiec trzeba jak najwięcej korzystać. Jutro nareszcie festiwal na który czekałam od dłuzszego czasu, nadal nie wiem czy będę na happysad, mam nadzieję, że da się moją mamę przekonać, robię to od rana. Hm, a jak jednak się nie uda to i tak zamierzam dobrze się bawić na pozostałych zespołach jak np. Strachy na lachy, Lao Che, dalej nie pamiętam. Ale koniec pisania o tym, póki co!
Wczoraj jeszcze pisalam, ze dzisiaj zamierzam oglądac cały dzien Harrego, znowu nie udało mi się wytrwać we wlasnych postanowieniach. Wstałam późno, zaczęlam grac i stwierdziłam, że nie mogę siedziec w domu i tracić taką pogodę. Wyszłysmy z Olą, zaszłysmy daleko na sciezke rowerową i zajeło nam to do 19. Pan Harry musi poczekać na deszcz, by nim się zająć. Za to mam zdjęcia, dzięki czemu mogłam napisać dzisiejszy post.


Co do ostatniego zdjecia...papierosów nie palę, jest to dla mnie strata pieniędzy i nie mogłabym ich palić codziennie, czy tez często. Tutaj jest to bardziej dla efektu zdjęcia, bo zawsze podobały się mi i Oli zdjęcia z dymem :< Takze nie bierzcie mnie za palacza, raz na miesiac-dwa może być, ale nie więcej!

3 komentarze:

  1. O tak, ja też wolę te 30sto stopniowe upały niż deszcz ;/

    OdpowiedzUsuń
  2. pogoda jest cuuudowna, wreszcie czuć wakacje :D zazdroszczę ci tego festiwalu ;>

    OdpowiedzUsuń
  3. Zostałaś nominowana na moim blogu! :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.