Strony

19 lipca 2013

ogniskowo! [19:42]

Spotkanie klasowe na wielki plus! Tak się stresowałyśmy z Oląb, kiedy siedziałyśmy w autobusie, a wcale nie było warto. Nie było żadnej stypy, drętwej atmosfery, wszyscy byli dla siebie mili. Mam nadzieję, ze w końcu udało mi sie trafić na klasę, której jedynym znakiem rozpoznawczym nie będzie złośliwość. Może na za dużo liczę po pierwszym spotkaniu, ale pierwsze wrażenie najważniejsze, a to z kolei jest pozytywne.  Coraz bardziej się cieszę, że wybrałam jednak tą szkołę, narzekalam na to, ze będzie pełno znajomych,a ze swojej klasy znałam tylko 4 osoby. Już jesteśmy umówieni na drugą część, a nawet trzecią "integracji", jednak za tydzien nie pojadę, dopiero w sierpniu. Przynajmniej nie będzie stresu przed rozpoczęciem roku, bo zdażymy się już wszyscy w miarę poznać.
Oczywiście spotkanie nie odbyłoby się bez zdjęć!ostatnie zdjecie pokazuje ile zostało nas na koncu, na poczatku bylo trooche wiecej :D
Udało mi się normalnie wstać po wczoraj, nie zamulając większosc dnia, wiec wybrałam się w końcu do Lili! Dawno nie rozmawialsmy, nie widzialysmy się chyba od zakończenia, naprawdę dobrze było ja zobaczyć.
Kiedy wrócilam do domu zabrałam się za Harry'ego, ale obejrzałam tylko pierwszą godzinę trzeciej części. Nie potrafię sama obejrzec całego filmu, zwłaszcza, ze ten wczesniej ogladalam i mniej wiecej pamietam co tam się działo. Ale nadal jestem zdania, ze trzeba to obejrzec w tej prawidłowej kolejnosci! Zaraz mozliwe, ze trochę pooglądam dalej, chyba ze cos/lub ktos mnie odciagnie...tazke miłego wieczoru!

4 komentarze:

 1. Świetnie , że pozytywnie się zaczęła znajomość z nową klasą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. OoO jejku żadko kiedy zdarza się taka zorganizowana klasa;>

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja niestety nie mam list klas tylko ogólnie na cały profil kogo przyjęli -.-
  To co z tą notką wspólną? Musimy się jakoś skontaktować, może GG? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie że już się poznaliście, pewnie będziesz miała bardzo fajną klasę (;

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.