Strony

2 września 2013

#welcome school #goodbye holidays [20:10]


czeesc! 
jak wszyscy już wiedzą, dziś zaczął się kooochany rok szkolny, a ja nawet jeszcze nie pożegnałam się z wakacjami. Były one na pewno lepsze od poprzednich, chociaż miałam tylko dwa większe wyjazdy. Resztę dni w większosci spędzilam z kootkiem, za co bardzo mu dziękuje <3 starałam się korzystać z każdego dnia, wychodziłam ciągle na dwór, nawet udało się zrobić domówkę z byłą klasą oraz ognisko z nową. Także uwazam te wakacje za udane, nie miałam żadnych konkretnych celów, wiec nie mam nawet czego żalowac, może trochę tego, że przeczytałam stanowczo za mało książek, ale to się odrobi w roku szkolnym. 
A jakie postanowienia na wrzesień? Po raz chyba pierwszy nie mówię "teraz się wezmę za siebie". Uczyłam się w gimnazjum, teraz chcę miec tylko średnią powyżej 4,0 oraz uczyc się przedmiotów, które bede miała rozszerzone na maturze i to jest mój główny cel. Nie chcę zeby nauka zajmowala mi większosc dnia. Chcę po prostu zeby to był udany rok szkolny, bez zadnych poważnych problemów. Oprócz tego cieszę się, że będę tam z moim chłopakiem i dwoma przyjaciółkami, wiec zawsze będę miała z kim jechać i wracać, plan też mam w porządku oraz co najwazniejsze klasa też jest fajna. O wychowawczyni mam mieszane odczucia, ze wzgledu na opinie innych, ale wydawała się miła. 
To takie tam małe podsumowanie, mam nadzieję, ze wy równiez jestescie zadowolone ze swoijego plany, klasy, szkoły czy coo tam jeszcze! Powodzenia w nowym roku szkolnym! 

4 komentarze:

 1. mam takie samo podejście to tego roku szkolnego, na pewno damy sobie radę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo ja się rozpisuję, kiedy mam do przekazania coś arcyważnego! (i nie tylko, ale nikt nie musi wiedzieć...)

  OdpowiedzUsuń
 3. W koncu ktos kto nie marudzi :D powodzenia z nauką ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. mój plan lekcji jest ciekawy i trudno mi będzie to wszystko ogarnąć, bo tu lekcje, za chwilę w domu i zajęcia dodatkowe.. masakra! choć ogarnę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.