Strony

10 marca 2015

dzień kobiet i uświadomienie sobie kilku rzeczy

taka jestem kochana!

Tak, jestem trochę zacofana, bo piszę dopiero o Dniu Kobiet dzisiaj. Z kolei dzisiaj jest Dzień Mężczyzn, który ja "obchodzę" we wrześniu. Wtedy ma to wydźwięk jakiś bardziej oficjalny, mimo że nosi nazwę Dnia Chłopaka, która kojarzy mi się trochę z gimnazjum a nie z19-stoletnim mężczyzną. Zakręcone trochę haha.

Powyżej widać przepiękną różę jaką dostałam od mojego mężczyzno-chłopaka, a w tle widać 4 tulipanki od pozostałych facetów i....babci. Tak, dostałam tulipana od babci, a co!
Ogólnie pomimo tego, że nasze święto było w niedziele bardziej odczułam je w poniedziałek, kiedy to moi chłopacy z klasy się w końcu postarali i kupili nam coś poważnego. Wole tulipanka od stringów. Oraz czekoladę od zboczonego niedobrego lizaka. Ile można, no nie? :)

Po szkole za to odwiedził mnie ten mój mężczyzna. Przedrał się niczym rycerz przez te wykopaliska na mojej ulicy (te koparki coraz bardziej się rządzą) z różą w ręce i prezentem. Uwielbiam róże! Jestem klasyczną romantyczką, zero we mnie oryginalności, wiem. Ale naprawdę uwieeelbiam róże!
Tym oto kwiatkiem i ulubioną truskawkową czekoladą i zapewne tuczącym kawałkiem czekoladowego ciasta oraz naturalnie swoją obecnością wywołal uśmiech na mej twarzy na cały dzień. Miałam też przyjemność wypić sobie megawypasionego drinka owocowego, którego widać na powyższym zdjęciu.

Kiedy tak sobie dzisiaj wracałam do domu, też od Kancysia to sobie myślałam, że jakie mam szczęście być w tak cudownym związku. Czuć się tak luźno i fajnie, wiedząc że nawet w dresach (w których dzis przyszłam do niego haha) mogę się czuć dla niego najfajniejsza i najpiękniejsza. W dodatku potrafimy się tak dobrze razem bawić śmiejąc się ze wszystkiego i wszystkich i z siebie. A kiedy obudziłam się po ponad godzinnej drzemce zastanawiałam się jak dużo chłopaków nie ma nic przeciwko na taką totalną bezczynność. Uwielbiam to uczucie bycia tak bardzo sobą, zadnego, najmniejszego udawania. Taki według mnie powinien być związek. Bo samo bycie słodką parą jak z obrazka nie opisuje szczęścia. 


8 komentarzy:

 1. Piękne kwiaty podostawałaś! Cieszę się, że masz taki związek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze powiedziane :) Na prawdę masz się co cieszyć, że tak wspaniale trafiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również obchodze dzień mężczyzny we wrześniu, ta data bardziej mi odpowiada :) mam podobnie jak ty, przy moim chłopaku czuje sie ladna nawet w dresach, czy niepomalowana on i tak ma o mnie takie same zdanie :) nie wyobrazam sobie byc w związku z kims przed kim musialabym się wstydzić czy zachowywac sztywno :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też uwielbiam róże, jak dla mnie są najpiękniejsze! :D
  masz szczęście, że jesteś w tak cudownym związku. :) oby przetrwał jak najdłużej! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Róże są piękne, może mało oryginalne ale to fakt i nie znam osoby która by róż nie lubiła :D Fajnie, że masz taki udany związek, szczęścia życzę i aby zawsze był taki luźny ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Róże są śliczne, słodko, szczęścia wam życzę :)

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest takie niesprawiedliwe, że faceci mają dwa święta - dzień chłopca i dzień mężczyzny. Przepiękne kwiatki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Serio? Nie miałam pojęcia! O.o

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.