Strony

20 marca 2015

Przywoływanie wiosny


Zastanawiałam się w którym dniu opublikować ten wpis, uznałam że piątek będzie najlepszy! W dodatku to pierwszy dzień wiosny (przynajmniej dla mnie - wolę się cieszyć 20 marca niż 21 z przyczyn osobistych) więc tym bardziej musi ona już się objawić w całej swej odsłonie!
Akcje "Przywoływanie wiosny" prowadzi Bobik , od dwóch lat tylko oglądałam zdjęcia innych, teraz czas na moje. No, może nie wszystkie moje, 2 do nich nie należą + szablon (kto wie jakie to zdjęcia?) ale w 6/9 są mojego autorstwa *chwalisię*,

Strasznie się cieszę, że już mamy oficjalnie wiosnę. Teraz tylko czas na pierwsze w tym roku rolki, pierwszy wiosenny spacer, pierwsze wracanie ze szkoły w sweterku i pójście do szkoły w sweterku, dłuższe dni, cieplejsze dni, uwielbiam to!

 Niestety póki co tylko słyszę od wszystkich jak to bardzo ciepło jest, ponieważ ja sama siedzę już od ponad tygodnia (!) w domu. Choroba mnie dopadła na całego, do teraz kaszle i męczę się z katarem. Chyba dawno tam dłuugo nie chorowałam haha. Pomimo tego dobry humor mnie nie opuszcza, mam nadzieję, że szkoła w przyszłym tygodniu mi go nie zepsuje!

12 komentarzy:

 1. Życzę zdrowia, obyś jak najszybciej mogła cieszyć się z pięknej pogody!
  Też jestem zadowolona, że w końcu mamy wiosnę:)
  Świetne te zdjęcia;)

  Pozdrawiam! ♥
  http://personalna-galaktyka-absurdu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Poza logiem akcji, to chyba prawe i lewe na dole nie jest Twoje, no nie? ;D Cudne jest to zdjęcie po prawej stronie w środkowej kolumnie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Wierszu, a nie kolumnie ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. zdrówka życzę, żebyś mogła cieszyć się wiosną! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne zdjęcia! Byłam wczoraj na spacerze i chociaż odrobinę poczułam wiosnę, jednak nadal nie mogę się zmobilizować do zabrania ze sobą aparatu i zrobienia ładnych wiosennych zdjęć, jestem leniem :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia!
  Ja na chwilę obecną stwierdzam, że wiosna jest bardzo płochliwa, bo znów po dwóch słonecznych dniach przyszło kilka deszczowych. Trzeba chyba głośniej wołać. Albo zaproponować ciastko ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. lubie wracać do Twoich postów, jakoś dobrze się tu czuje :D :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze ta wiosna jest kapryśna, ale już niebawem powinna zawitać na dobre :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ojej, jak najszybciej wracaj do zdrowia! <3
  Wiosna niby jest, ale u mnie w mieście od kilku dni jest ciepno, szaro i ponuro, no i deszcz co jakiś czas pada..

  OdpowiedzUsuń
 10. Pierwsze rolki w tym roku mam już sporo czasu za sobą, 8 marca już jeździłam. :) Też uwielbiam wiosnę, nie mogę się doczekać chodzenia do szkoły bez kurtki i tych wiosennych spacerów, o których pisałaś. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.