Strony

8 stycznia 2013

ghghgh

Cześć :) 
Co do choroby to nadal czuję się źle, ale jutro w końcu idę do szkoły i na sam początek od razu na 7.15, naprawdę nie mam pojęcia jak ja wstanę. Pewnie resztę dnia w szkole spędze przysypiając. 
Dzisiaj odwiedziła mnie Ola z lekcjami, miałam okazje nareszcie pogadać z kimś spoza rodziny haha. Chociaż posiedziała tylko godzinę, ale to wystarczy aby wszystkich obgadać i powymieniać się newsami z naszego jakże skromnego życia. I pierwszy raz spróbowałam nalesników z dżemem (tak, teraz mnie hejtujcie ze jaak to nie jadam dżemu :c) i w sumie to były nawet smaczne. No szalona ja. 
I teraz siedzę sobie, przeglądam kwejka, kończę ten post i piszę z drugą Olą na gadu. Obydwie chyba nie jestesmy zbytnio w nastroju, ale jak zawsze to ja mam błahy powód. Czas zacząc przestać sie przejmować, przynajmniej próbować. Dlatego zaraz schodzę z komputera i idę uczyć się na geografię i biologię, trzeba ogarnac się na jutro :) 

5 komentarzy:

 1. ZDROWIEJ!:)

  U MNIE NOWY WPIS:)
  ZAPRASZAM DO SKOMENTOWANIA&OBSERWACJI!! :)

  fighting-for-a-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. spoko, ja nigdy nie jadłem naleśników z dżemem, wole z twarogiem xD

  OdpowiedzUsuń
 3. mam to samo, tylko, że odnośnie dzisiaj :/ nie da rady :(
  świetne zdjęcia ;d

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.