Strony

11 września 2013

#integracja! [20:44]

Mialam zamiar napisać tu wczoraj relacje z dwudniowej wycieczki do Gołunia, ale nie mialam zdjęć, a co to za post bez zdjec?! Ale nadrabiam szybko zaległosci i już wszystko tu piszę. 
Początek zapowiadał się nie za ciekawie, siedziałam w autobusie z obcym chłopakiem, nie czułam w ogóle chęci do rozmowy, dodatkowo mieliśmy kierowcę, który ciągle błądził. Gdy dotarliśmy na mijesce były problemy z pokojami, dostałysmy ostatni chyba najzimniejszy pokój. Jednak jak się później okazało spędzilam w nim bardzo mało czasu, własciwie to tylko tam spałam. Mieliśmy trochę czasu dla siebie, aż do chrztu nie robilismy nic konkretnego. A przebieg chrztu był straszny, mam całe posiniaczone nogi, zakwasy i nadal mi nie dobrze na mysl o zmiksowanej "potrawie", którą zjadłam. Ale przezyłam i to najwazniejsze haha. Po chrzcie byla pyyszna kolacja i czas dla siebie aż do 00:30! Zdziwilam się, wycieczki szkolne zawsze kojarzyły mi się z ciszą nocną o 22-23. Wykorzystalismy to bardzo dobrze, w szczegóły zagłebiać się nie będę. Na drugi dzien wycieczka do lasu, pakowanie i takie tam rzeczy. Jednak podsumowujac jestem zadowolona ze pojechałam, poznałam parę osób i nie zadręczam się, ze bym dużo straciła gdybym nie pojechała. Ale cieszę się, ze nie trwało to wszystko tydzień, brak zasiegu bywa irytujacy, a ja jestem od komórki uzależniona, już nie chdodzi nawet o samo wifi, którego i tak nie mam, tylko o pisanie smsów. 
Alee niewaażne, teraz zaczyna się okres największej nauki, mam już zapowiedzianą jedna kartkówkę i 2 sprawdziany, z tego jeden z nieszczesnej matematyki. Naprawdę, jesli zdam to będę najbardziej szczesliwą osobą na swiecie.
I na koniec, pare zdjec z wycieczki, jest ich malutko, ale rzadko brałysmy gdziekowiel aparat. 


1 komentarz:

  1. noo, wycieczki integracyjne są jak najbardziej na +! ja sama strasznie się cieszę, że udało mi się zgrać z całą klasą ;> poza tym, koleżanka z ostatniego zdjęcia - jest mega podobna do mojej nowej znajomej z klasy :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, każdego bloga staram się odwiedzić.
KOMENTARZE W KTÓRYCH JEST LINK DO WASZEGO BLOGA PUBLIKUJE POŹNIEJ, TO NIE JEST TABLICA REKLAMOWA! A ja na pewno trafię do was bez tego.